چای قند پهلو

 
 
نویسنده : محمد رضا زهرایی - ساعت ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٩
 

کی میشود ؟

کی میشود نویسنده های نسل سوم انقلاب –بطور اعم هنرمندان- دور هم جمع شوند تا ارمانهای مغفول مانده توسط بزرگترها را پیگیری کنند؟ دوستی گفته بود :"واقعا کی؟"بد نیست چند تا ازاین دور هم نشینی ها را مرور کنیم .

_جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

برادرمان وحید جلیلی همان جلیلی انتشارات سوره ونیستان سید مهدی شجاعی وهمکاران تلاشگرش قراراست که دورههایی در داستان نویسی –مستند سازی –نقد فیلم و...برگزار کند ولی با تضمین تحویل کار .این دوستان در مشهد شروع کرده اند وظاهرا از ابتدای مرداد در تهران هم شروع خواهند کرد البته برای جمع اوری تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در هر نقطه کشور همکار می پذیرند.

-کانون اندیشه جوان

که سالها کتابهایی در قطع جیبی از ایشان منتشر میشد هم اینک برای دوره های تابستانی کلاسهای آموزشی-هم اندیشی فعالان فرهنگی کرسیهای ازاد اندیشی وکلی برنامه های دیگر ثبت نام میکند

_پنج روز دات کام

یک سایت یا به تعبیری مجله الکترونیکی که توسط موسسه فرهنگی هنری جام طهور با اهداف تربیتی وبا کلی پادکست دیدنش خالی از لطف نیست یک نگاه نو به مقوله تربیت دینی با داستانها ی کوتاه توسط نویسندگان جوان . یک جورایی مثل "سوپ جوجه برای روح"اما ورژن ایرانیش.حیف که مدیران این کار ارزشمند از تبلغ مناسب غافل شده اند.

کار تسهیم دانش هیئت فاطمیون دانشگاه شهید بهشتی که یکی از دوستان وبلاگی معرفی کرده بود هم الگوی مناسبی برای کتاب خوب خوانی است

 


 
comment نظرات ()